Sprzątanie pobudowlane nowo powstałych obiektów

Szklany budynek, sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie Pobudowlane

Po zakończonej budowie na posadzce, oknach, drzwiach i parapetach znajduje się ogromna ilość pyłu, kurzu i gruzu. Zaczynając sprzątanie:

  1. W pierwszej kolejności zbieramy i wyrzucamy do worków większe zanieczyszczenia, takie jak: kawałki styropianu, cegły, tynk, drewno i resztki plastikowych oraz kartonowych opakowań.

  2. Następnie z użyciem odkurzacza przemysłowego, pozbywamy się kurzu i mniejszych kawałków gruzu. Sprzątanie zaczynamy od góry do dołu. Najpierw odkurzamy pomieszczania znajdujące się na najwyższych piętrach budynku, kierując się w stronę parteru. Zaczynamy od sufitu, następnie ściany i na koniec podłoga. Kurz znajduje się we wszystkich zakamarkach, nie możemy zapomnieć o listwach przypodłogowych, odkurzeniu fug, gniazdek, ram okiennych i drzwi.

  3. Po odkurzaniu czas na mycie poszczególnych powierzchni. Używamy do tego dobrej jakości ścierek – takich, które dobrze zbierają kurz i nie rozmazują go oraz odpowiednich płynów czyszczących. W stałym wyposażeniu posiadamy płyn do mycia podłóg, szyb i środek, który pozwoli nam szybko i łatwo usunąć osady wapienne i resztki gipsu. Doświadczenie i dobór odpowiedniej chemii pozwoli nam skutecznie usunąć zabrudzenia pobudowlane. Firma Annax  zadba o wszystkie nowe powierzchnie oraz zabezpieczy je, aby mogły długo służyć.

Kompleksowa obsługa posadzek kaminennyvh

  • szlifowanie,

  • krystalizacja,

  • polerowanie,

  • czyszczenie,

  • uzupełnianie ubytków,

  • akrylowanie,

  • impregnacja,​

Obsługa Powierzchni betonowych

szlifowanie,

impregnacja.

 

Pozostałe usługi

olejowanie podłóg drewnianych,

pranie wykładzin różnorodnymi technologiami /ekstrakcyjnie, pianowe, kapsułkowanie, na sucho,

prace alpinistyczne, jak mycie okien i elewacji, usuwanie skutków opadów atmosferycznych.​

montaż konstrukcji, reklam, szyldów.

Zamów Darmową Wycenę

 Adres. Bakalarska 15/17, 02-212, Warszawa 

Tel. 787 887 126, 509 400 108

© 2023 by ITG. Proudly created with Wix.com

 sprzątania biur i mieszkań w mieście Warszawa, firma sprzątająca biura,  sprzątanie biur w Warszawie, sprzątanie biur warszawa 

sprzątanie w Warszawie, sprzątanie mieszkań warszawa, sprzątanie po remoncie warszawa, mycie okien warszawa, Sprzątanie domów, usługi sprzątania, firma sprzątająca warszawa, usługi sprzątające, sprzątanie biur i mieszkań. firma sprzątająca.