Annax

        Korzystna cena

        Profesionalne usługi

        Czyste biuro   

01.

Dzięki otwartej komunikacji i wyjątkowej obsłudze klienta dajemy gwarancję, że znajdziesz w naszej firmie to czego szukasz. Gwarancją świadczonych przez nas usług są sprawdzone w pełni ekologiczne, wydajne środki chemiczne które całkowicie ulegają biodegradacji, posiadające atesty Państwowego Zakładu Higieny. Stosowane przez nas środki wynikają z troski o środowisko naturalne i Państwa zdrowie. 

02.

Posiadamy sprzęt oraz umiejętności niezbędne do wykonania każdego zadania — od najmniej do najbardziej skomplikowanych. Współpracując z firmą Annax nasi klienci wiedzą dokładnie co otrzymają: profesjonalizm, skuteczność i najlepsze rezultaty.

03.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzacie cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy.

04.

Poprzez udział w licznych specjalistycznych szkoleniach poświęconych nowoczesnym procesom czyszczenia i pielęgnacji w aspekcie zachowania unijnych standardów utrzymania czystości, wyznaczamy nowe standardy jakości usług sprzątania w Polsce.

  ​

05.

Firma Annax kończy każdy projekt zgodnie z harmonogramem oraz gwarantuje najwyższą jakość. Zależy nam na spersonalizowanej obsłudze, konkurencyjnych cenach i zadowoleniu klientów, dlatego zawsze dążymy do spełnienia ich oczekiwań. Bierzemy udział w licznych szkoleniach podnoszących poziom naszej wiedzy.

certyfikat11_edited.jpg