Catering by ANNAX

Profesjonalna pomoc to gwarancja udanego eventu

 

 

 


 

Nieprzerwanie się rozwijamy i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem. Priorytetowo traktujemy dobrą współpracę z klientem. Kładziemy nacisk na świetną komunikację, zrozumienie i profesjonalizm. Zgłaszając się do naszej firmy cateringowej, będą mogli mieć Państwo pewność, że tak ważny element eventu, jak catering, powierzacie sprawdzonemu usługodawcy.

Koktajl

Przyjacielskie spotkania, imprezy firmowe, wystawy, wernisaże czy inne mniejsze rodzinne uroczystości – koktajl party to eleganckie przyjęcie towarzyskie, które może mieć różnoraki charakter. Podstawowa zasada przy organizacji tego rodzaju imprezy jest jedna i niezmienna – odbywa się na stojąco, a goście obsługują się sami.

Pożywienie w Tabeli

Konferencja, Kongres

 Jak wybrać catering, żeby zadowolić wszystkich gości, odwiedzających organizowany przez nas kongres lub konferencję? Najważniejsze jest nawiązanie współpracy z rzetelnym usługodawcą, który ma doświadczenie w realizacji przedsięwzięć na tak dużą skalę.

Bankiet

Bankiet jest przyjęciem, na którym świętujemy istotne z punktu widzenia firmy lub organizacji okazje. Aby można zorganizować go w sposób profesjonalny, a jednocześnie zaskoczyć uczestników nowoczesnym sposobem realizacji, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Wedding Tent

Sniadania

Firmowe śniadanie to integracja zespołu przy wspólnym posiłku.
✔ Benefit, który docenią Twoi pracownicy.
✔ Zestawy śniadaniowe można modyfikować według indywidualnych potrzeb. 
✔ Dowóz posiłków prosto do samego biura - oszczędność czasu i pieniędzy.

Gotowany Egg Sandwich
Hamburgery w grillu

Pikik Garden Pary

Garden party to nic innego jak nieco bardziej oficjalne przyjęcie organizowane w ogrodzie. Może wiązać się z dowolną niemal okazją, czy to urodzinami, komunią czy półformalnym spotkaniem biznesowym. Możemy wybrać potrawy spośród bogatego menu oraz skorzystać z obsługi kelnerskiej. Dodatkową zaletą profesjonalnej firmy jest posiadanie przez nią wszelkiego niezbędnego wyposażenia.

Wedding Decor

Wesela

Proponujemy Państwu elegancki catering weselny dobrany do charakteru uroczystości. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować swoje przyjęcie na zielonej, górskiej polanie, na piaszczystej plaży wybrzeża czy też w innym wyjątkowym dla Państwa miejscu, my będziemy wszędzie gdzie zapragniecie.

Wielkanoc Cupcakes

Wielkanoc

Tak skonstruowaliśmy nasze menu, żeby podczas kosztowania poszczególnych dań mogli Państwo znaleźć różnorodne smaki. W posiłkach wielkanocnych kryją się dobrze znane Państwu nuty smakowe.

Boże Narodzenie

Catering na Boże Narodzenie często wybierany jest przez firmy, organizujące spotkania dla swoich pracowników. Szeroki wybór dań sprawia, że osoby o różnorodnych gustach kulinarnych będą mogły cieszyć się smacznym posiłkiem i świątecznym klimatem.

Christmas Dinner Table

Komunie, Chrzciny

Paczki Okolicznościowe

Imprezy Rodzinne

Kontakt

Zupa pomidorowa

Zamów Darmową Wycenę

 Adres. Bakalarska 15/17, 02-212, Warszawa 

Tel. 787 887 126, 509 400 108

© 2023 by ITG. Proudly created with Wix.com

 sprzątania biur i mieszkań w mieście Warszawa, firma sprzątająca biura,  sprzątanie biur w Warszawie, sprzątanie biur warszawa 

sprzątanie w Warszawie, sprzątanie mieszkań warszawa, sprzątanie po remoncie warszawa, mycie okien warszawa, Sprzątanie domów, usługi sprzątania, firma sprzątająca warszawa, usługi sprzątające, sprzątanie biur i mieszkań. firma sprzątająca.