Catering by ANNAX

Profesjonalna pomoc to gwarancja udanego eventu

 

 

 


 

Chef Garnirowac
Ostrygi dla smakoszy
szef kuchni
wydarzenia firmowe

Nieprzerwanie się rozwijamy i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem. Priorytetowo traktujemy dobrą współpracę z klientem. Kładziemy nacisk na świetną komunikację, zrozumienie i profesjonalizm. Zgłaszając się do naszej firmy cateringowej, będą mogli mieć Państwo pewność, że tak ważny element eventu, jak catering, powierzacie sprawdzonemu usługodawcy.

catering
lunch

Lunch

Przyjacielskie spotkania, imprezy firmowe, wystawy, wernisaże czy inne mniejsze rodzinne uroczystości – lunch może mieć różnoraki charakter. Podstawowa zasada przy organizacji tego rodzaju imprezy jest jedna i niezmienna – odbywa się na stojąco, a goście obsługują się sami.

Przerwa Kawowa

Przerw kawowa, będzie smakowitym przerywnikiem w trakcie konferencji, szkoleń czy seminariów. W zestawach, które prezentujemy poniżej uwzględniliśmy nie tylko aromatyczną kawę i herbatę, domowe ciasta własnego wypieku i francuskie croissanty. Proponujemy też słone przekąski – kanapki bankietowe, tartinki czy mini wrapy.

Bankiet

Bankiet jest przyjęciem, na którym świętujemy istotne z punktu widzenia firmy lub organizacji okazje. Aby można zorganizować go w sposób profesjonalny, a jednocześnie zaskoczyć uczestników nowoczesnym sposobem realizacji, warto skorzystać z usług profesjonalistów.

bankiet

Śniadania

Firmowe śniadanie to integracja zespołu przy wspólnym posiłku.
✔ Benefit, który docenią Twoi pracownicy.
✔ Zestawy śniadaniowe można modyfikować według indywidualnych potrzeb. 
✔ Dowóz posiłków prosto do samego biura - oszczędność czasu i pieniędzy.

śniadanie
konferencja, gala

Gala, Konferencja

konferencje i kongresy to dzień wypełniony panelami dyskusyjnymi i prezentacjami. Gościom takich eventów należy więc zapewnić odpowiednie pożywienie. To sprawi, że będą mogli w pełni docenić wartość merytoryczną przedsięwzięcia.

boże narodzenie

Boże Narodzenie

Catering na Boże Narodzenie często wybierany jest przez firmy, organizujące spotkania dla swoich pracowników. Szeroki wybór dań sprawia, że osoby o różnorodnych gustach kulinarnych będą mogły cieszyć się smacznym posiłkiem i świątecznym klimatem.

przekąski

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie!

gorąca herbata